ennbsv

Invent

Sun


Vår framgång är ett lagarbete

I varje utmaning är det summan av våra olika kompetenser som gör det möjligt för oss att hitta rätt lösningar. Det är det som tar oss framåt och det som gör oss till ett levande företag där alla spelar en viktig roll.

Ledning

Viktor Edlund (VD)
08-545 292 11
0703-14 31 56
viktor@fleet101.se

Johan Frisk (Produktansvarig)
08-545 292 12
0705-23 47 11
johan@fleet101.se

Styrelse

Ole Kjörrefjord (ordförande)
ole@fleet101.se
Styrelseuppdrag: Hector Rail, Fleetech
Rådgivare: EuroMaint, DHL Transportörernas styrelse
McKinsey & Co 1981-1996

Paul Rönnberg
paul@fleet101.se
Styrelseuppdrag: Unlimited Travel Group, Parkman, Vingcar, Plackers, JZ Capital, Homemaid, Bas Invest
Medgrundare Pedal och Sendit

Jimmy Tjärnlund
jimmy@fleet101.se
Styrelseuppdrag:  Primelog Holding, Capacent Holding, Gården Direkt, Keewords, One Crown
Medgrundare Pedal och Sendit

Johan Frisk

Ägare

96 % entreprenörer (ledning och styrelse)
4 % investerare

Försäljning & Marknadsföring

Mattias Samuelsson
+46 (0) 8 545 292 24
+46 (0) 70-322 78 98
mattias@fleet101.se

Maria Werpers Dahl
+46 (0) 8-545 292 13
+46 (0) 707-75 14 14
maria@fleet101.se

Petter Fernholm
+46 (0) 703-22 23 77
petter@fleet101.se

Bjørn Torjussen
+47 23 96 06 07
+47 91 36 88 62
bjorn@fleet101.no

Jonas Andersen
+47 23 96 25 66
+47 94 16 18 54
jonas@fleet101.se

Driftsättning & Utbildning

Klaus Lindroos
08-545 292 08
0722-19 76 88
klaus@fleet101.se

Arne Sætra
+47 906 97 712
arne@fleet101.no

Are Elgåen
+47 419 07 485
are@fleet101.no

Driftsättningskonsult

Perra Markusson
08-545 292 07
073-823 59 39
perra@fleet101.se

Integrationskonsulter

David Magnusson-Rosén
08-545 292 06
0704-45 77 80
david@fleet101.se

Fredrik Jansson
08-545 292 23
0709-96 89 97
fredrik@fleet101.se

Produktutveckling

Anders Almgren
08-545 292 05
0700-90 51 93
anders@fleet101.se

Gustaf Carleson
08-545 292 14
0762-73 66 50
gustaf@fleet101.se

Erik Kjörrefjord
08-545 292 18
0739-58 96 92
erik@fleet101.se

Magnus Lundgren
08-545 292 15
0702-67 72 81
magnus@fleet101.se

Jonas Sand
08-545 292 17
0721-74 46 11
jonas@fleet101.se

Andreas Starrsjö
08-545 292 19
0739-47 11 30
andreas@fleet101.se

Petra Lindblom
08-545 292 04
0735-31 56 38
petra@fleet101.se

Fredrik Marcus
fredrikm@fleet101.se

Support

Erik Lind
08-545 292 09
0702-40 66 90
erik.lind@fleet101.se

Alexander Lindroos
08-545 292 22
0702-95 66 02
alexander@fleet101.se

Alva Åkervall
0703-90 97 40
alva@fleet101.se

Kåre Bakken
08-545 292 27
0768-18 80 55
kaare@fleet101.no

Administration

Mikaela Welding
08-545 292 21
0709-12 37 71
mikaela@fleet101.se

Nyhetsbrev

Du er velkommen til å abbonere på vårt nyhetsbrev. Fyll ut skjemaet under.















Påmelding nyhetsbrev
Avslutte abbonement

Ditt navn:

Din epost-adresse:

Firma: