Invent

ennbsv

+46 8 545 292 00

Sun

Vår framgång är ett lagarbete

I varje utmaning är det summan av våra olika kompetenser som gör det möjligt för oss att hitta rätt lösningar. Det är det som tar oss framåt och det som gör oss till ett levande företag där alla spelar en viktig roll.

Ledning

Viktor Edlund (VD)
08-545 292 11
0703-14 31 56
viktor.edlund@opter.com

Johan Frisk (Produktansvarig)
08-545 292 12
0705-23 47 11
johan.frisk@opter.com

Styrelse

Ole Kjörrefjord (ordförande)
ole.kjorrefjord@opter.com
McKinsey & Co 1981-1996

Paul Rönnberg
paul.ronnberg@opter.com
Medgrundare Pedal och Sendit

Jimmy Tjärnlund
jimmy.tjarnlund@opter.com
Medgrundare Pedal och Sendit

Johan Frisk

Ägare

96 % entreprenörer (ledning och styrelse)
4 % investerare

Ekonomi

John Stattin
08-545 292 16
0703-90 97 40
john.stattin@opter.com

Administration

Mikaela Welding
08-545 292 21
0709-12 37 71
mikaela.welding@opter.com

Försäljning & Marknadsföring

Mattias Samuelsson
+46 (0) 8 545 292 24
+46 (0) 70-322 78 98
mattias.samuelsson@opter.com

John Bjerre Pedersen
+45 61 45 90 75
john.pedersen@opter.com

Jonas Andersen
+47 23 96 25 66
+47 94 16 18 54
jonas.andersen@opter.com

Driftsättning & Utbildning

Klaus Lindroos
08-545 292 08
0722-19 76 88
klaus.lindroos@opter.com

Arne Sætra
+47 906 97 712
arne.satra@opter.com

Are Elgåen
+47 419 07 485
are@fleet101.no

Driftsättningskonsult

Perra Markusson
08-545 292 07
073-823 59 39
perra.markusson@opter.com

Integrationskonsulter

David Magnusson-Rosén
08-545 292 06
0704-45 77 80
david.magnusson@opter.com

Fredrik Jansson
08-545 292 23
0709-96 89 97
fredrik.jansson@opter.com

Christopher Ferm
08-545 292 01
0765-98 96 85
christopher.ferm@opter.com

Peter Ekstrand
08-545 292 02
0722-27 09 42
peter.ekstrand@opter.com

Produktutveckling

Anders Almgren
08-545 292 05
0700-90 51 93
anders.almgren@opter.com

Gustaf Carleson
08-545 292 14
0762-73 66 50
gustaf.carlesson@opter.com

Erik Kjörrefjord
08-545 292 18
0739-58 96 92
erik.kjorrefjord@opter.com

Magnus Lundgren
08-545 292 15
0702-67 72 81
magnus.lundgren@opter.com

Jonas Sand
08-545 292 17
0721-74 46 11
jonas.sand@opter.com

Andreas Starrsjö
08-545 292 19
0739-47 11 30
andreas.starrsjo@opter.com

Fredrik Marcus
08-545 292 25
0733-01 01 00
fredrik.marcus@opter.com

Dokumentation

Daniel Fransson
daniel.fransson@opter.com

Support

Alexander Lindroos
08-545 292 22
0702-95 66 02
alexander.lindroos@opter.com

Erik Lind
08-545 292 09
0702-40 66 90
erik.lind@opter.com

Fredrik Olsson
08-545 292 26
0703-14 35 29
fredrik.olsson@opter.com

Cecilia Haleen
08-545 292 04
0735-51 56 38
cecilia.haleen@opter.com

Kim Lindblad
kim.lindblad@opter.com

Nyhetsbrev

Välkommen att prenumerera på vårt nyhetsbrev. Fyll i formuläret nedan.















Börja prenumeration
Avsluta prenumeration

Ditt namn:

Din epost-adress:

Företag: